• Молодь на роздоріжжі

  "Правильний вибір вирішує все"

 • Herbst
Реєстрація користувача
Скасувати

Події в "Молодь на роздоріжжі"

Життєві навички, які формують характер

 • Південна Пальміра / “Молодь на роздоріжжі” у Львові

  Південна Пальміра / “Молодь на роздоріжжі” у Львові

  Південна Пальміра / “Молодь на роздоріжжі” у Львові Наприкінці березня нас гостинно приймали освітяни південної Пальміри. Одеса чудове місто з чудовими людьми. Вони прямі і відверті. Якщо ваші інтереси і системи цінностей співпадуть - разом з цими людьми можна перевернути гори.

  Детальніше ...

 • Рівне

  Рівне

  СЕМІНАР “МОЛОДЬ НА РОЗДОРІЖЖІ” В РІВНОМУ Як показують практика і досвід, освітянам все частіше доводиться стикатися з новими викликами у комунікації і побудові стосунків з новим поколінням учнів. Серед викликів відсутність уваги, слабка здатність до критичного і аналітичного мислення, апатія, кліпове мислення, дофамінова залежність тощо. Все це має наслідком низьку якість засвоєння матеріалу, отримання учнями знань та відпрацювання навичок.

  Детальніше ...

 • Ніжин

  Ніжин

  Презентація в Ніжині. Як повідомляє Центр громадського здоров’я при МОЗ України у січні 2019 р. в Україні офіційно зареєстровано 1 394 нових випадки ВІЛ-інфекції. З-поміж них у 662 пацієнтів діагностовано СНІД, а 241 людина померла від СНІДУ.

  Детальніше ...

 • Київ

  Київ

  Багато хто з нас ще не втратив надію побудувати чесну, міцну, квітучу Україну. Процеси не йдуть легко. Всі розуміють, що для побудови міцної ефективної державної системи потрібні реально працюючі демократичні інституції. Демократичні інституції не виживають в умовах відсутності зрілого громадянського суспільства. А громадянське суспільство, в свою чергу, можливо створити лише спираючись на певну спільну для всіх систему цінностей.

  Детальніше ...

Зв'язатись з нами

Життєві навички, які формують характер