• Молодь на роздоріжжі

  "Правильний вибір вирішує все"

 • Herbst

Будь ласка, введіть адресу електронної пошти, на яку Ви створювали свій обліковий запис. Ваш логін буде надісланий на цю електронну адресу.

Події в "Молодь на роздоріжжі"

Життєві навички, які формують характер

 • ГРИГОРІЙ СКОВОРОДА

  ГРИГОРІЙ СКОВОРОДА

  В переддень 300-річчя з Дня народження українського мандрівного філософа Григорія Сковороди волонтери духовного руху освітян Львівщини, співробітники Львівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти зібрались разом в затишній кавʼярні середмістя Львова.

  Детальніше ...

 • Рівне

  Рівне

  СЕМІНАР “МОЛОДЬ НА РОЗДОРІЖЖІ” Онлайн 17-18 жовтня ГО "Молодь на Роздоріжжі" разом з Львівським інститутом післядипломної педагогічної освіти, провели 8- годинний курс по впровадженню факультативного курсу "Життя на Роздоріжжі" для учнів 7-11 класів.

  Детальніше ...

 • Ніжин

  Ніжин

  Презентація в Ніжині. Як повідомляє Центр громадського здоров’я при МОЗ України у січні 2019 р. в Україні офіційно зареєстровано 1 394 нових випадки ВІЛ-інфекції. З-поміж них у 662 пацієнтів діагностовано СНІД, а 241 людина померла від СНІДУ.

  Детальніше ...

 • Київ

  Київ

  Багато хто з нас ще не втратив надію побудувати чесну, міцну, квітучу Україну. Процеси не йдуть легко. Всі розуміють, що для побудови міцної ефективної державної системи потрібні реально працюючі демократичні інституції. Демократичні інституції не виживають в умовах відсутності зрілого громадянського суспільства. А громадянське суспільство, в свою чергу, можливо створити лише спираючись на певну спільну для всіх систему цінностей.

  Детальніше ...

Зв'язатись з нами

Життєві навички, які формують характер