Його величність ВЧИТЕЛЬ

        Від того, який слід залишить школа в душі людини, залежить її доля. Тут вона  спілкується і взаємодіє з однокласниками і вчителями. Якщо дитина бачить зацікавленість у її успіхах, доброзичливість, увагу до себе з боку вчителів, то з радістю йде до школи і приділяє навчанню набагато більше уваги, що позначається на результатах навчальної діяльності. І навпаки, у дитини формується байдужеставлення до школи, що відображається на якості навчальних знань, уміньі навичок. Якщо  вчителі й учні розуміють один одного, відчувають взаємну симпатію і довіру, вони можуть отримати набагато більше позитивних емоцій. І тому, одним з основних чинників, що впливаютьна ставлення до навчання, є психологічна атмосфера у класі і школі. А, відповідно, наскількиприємнішим і легшим стає сам процес навчання для обох сторін.

Продовжити ...

Що таке успіх?

У 1923 році в готелі Edgewater Beach Hotel у Чикаго проводилася дуже важлива зустріч. На ній були присутні дев'ять найуспішніших фінансистів світу. Це були: президент найбільшої незалежної сталеварної компанії, голова найбільшого комунального підприємства, керівник найбільшої газової компанії, найбільш процвітаючий торговець зерном, президент Нью-йоркської фондової біржі, член кабінету президента Сполучених Штатів, найуспішніший біржовий брокер, керівник найбільшої у світі монополії та президент Банку Міжнародних Розрахунків...

Не можна не зазначити, що на той момент вони були найуспішнішими людьми на землі; принаймні, вони відкрили секрет збагачення. Але давайте подивимось, що сталось з ними через 25 років:

Президент найбільшої незалежної сталеварної компанії, Чарльз Шваб, помер банкрутом, живучи останні п'ять років життя у борг .

Голова найбільшого комунального підприємства, Семюель Інсал, помер за кордоном, переховуючись від правосуддя і не маючи ані гроша.

Керівник найбільшої газової компанії, Ховард Хопсон, збожеволів.

Найбільш процвітаючий торговець зерном, Артур Коттон, помер за кордоном збанкрутілим і самотнім.

Президент Нью-йоркської фондової біржі, Річард Вітні, вийшов з в'язниці.

Член кабінету президента Сполучених Штатів, Альберт Фолл, вийшов на свободу з ув'язнення аби просто померти вдома.

Найуспішніший біржовий брокер, Джес Лівермор, наклав на себе руки.

Глава найбільшої монополії, Айван Крюгер, наклав на себе руки.

Президент Банку міжнародних розрахунків, Леон Фрейзер, наклав на себе руки.

Всі ці люди опанували мистецтво заробляти на життя, але жоден так і не навчився жити.

Емоційний ризик ранніх статевих стосунків

В дискусіях про підліткові статеві стосунки дуже багато згадується про таку небезпеку як небажана вагітність та різні хвороби, але набагато менше про емоційний стрес. Адже це і є проблемою, тому, що деструктивні психологічні наслідки тимчасових статевих стосунків є дуже реальними. Їх усвідомлення може допомогти молодій особі прийняти рішення утримуватись від ранніх статевих стосунків.

Проте, це не означає, що ми повинні занижувати роль фізичного ризику статевих зв’язків. Небажана вагітність є подією, яка може повністю змінити чиєсь життя. Хвороби, що передаються статевим шляхом ( ХПСШ) можуть забрати здоров’я людини, а іноді й життя. Презервативи не позбавляють від небезпеки.

Продовжити ...