«МОЛОДЬ НА РОЗДОРІЖЖІ» В СЄВЄРОДОНЕЦЬКУ

“Молодь на роздоріжжі” в Сєверодонецьку

Філософи, літератори, вчені - інтелектуальна верхівка суспільства стверджують, що важливішими за кордони фізичні є духовні, моральні кордони держави. Там, де мораль і духовність занепадають, неодмінно й дуже швидко приходять біди фізичні, цілком реальні, страшні й драматичні. То ж наша команда, домовившись з небайдужими представниками відділу освіти Сєверодонецька, поїхала зміцнювати духовні  кордони східної України.  З 24 по 27 жовтня на базі міської школи №14 за співпраці з міським методичним кабінетом відділу освіти Сєверодонецька ми провели навчальну конференцію програмі “Молодь на роздоріжжі”.

Понад 80 учасників відвідали захід. Міські вчителі-предметники, психологи, соціальні працівники із задоволенням брали активну участь в навчанні, обговоренні актуальних питань в сфері боротьби зі СНІДом, коренем яких є бездуховність, відсутність морально-етичних орієнтирів не лише у молоді, а й у суспільства загалом.

Інтерактивна методика, насиченість навчання жвавим обговоренням, дискусіями, іграми тощо дають можливість легко і ефективно засвоїти матеріал, але головне - торкаються струн душі педагога, що були можливо приглушені і затиснуті побутом, рутиною, формальністю чи надмірним навантаженням.

Учасники семінару мали можливість пригальмувати темп своєї діяльності і замислитись бодай на якийсь час про одвічні цінності такі як довіра, дружба, вірність, жертовність. Замислитись над призначенням педагога, яким хибним чином вважається передача знань, що не є першочерговим, а формування в молоді цілісного характеру.

Як не крути, але на Донбасі таки живуть надзвичайні люди. Всі члени нашої команди тренерів відзначили атмосферу дисциплінованості учасників семінару, їхньої активної участі, відповідальності, непримхливості, готовності до СПРАВ!

В своїх анкетах - відгуках про враження від конференції вже традиційно абсолютна більшість учасників зазначила, що найбільше їм сподобалась атмосфера довіри, доброзичливості тренерів, взаємодопомога, скоординована робота команди і актуальність теми тренінгу. А значить, мету досягнуто і наше завдання частково виконано!

Ми з свого боку переконались, що доля молоді Луганщини в небайдужих і працьовитих руках педагогів! Нехай вам щастить! Ми не прощаємося. Наші думки і щирі молитви про вас!

Хочемо висловити окрему і особливу подяку методисту Сєверодонецького методцентру Інні Олексіївні Шахно та директору ЗОСШ №14 міста Корякіній Тетяні Володимирівні, її заступнику Галині Борисівні, колективу школи. Без них організація семінару була б неможливою.