
17-18 жовтня
ГО "Молодь на Роздоріжжі" разом з Львівським інститутом післядипломної педагогічної освіти, провели 8- годинний курс по впровадженню факультативного курсу "Життя на Роздоріжжі" для учнів 7-11 класів.
Теми семінару:
Формування характеру
Як встановити контакт з учнями
Множинний інтелект
НУШ, як і програма МнР, відповідає потребам сьогодення:
Статеве виховання
Духовна складова
Посттравматичний синдром…
50 працівників освіти отримали таку важливу та необхідну інформацію.
Відгуки вчителів:
- Від групи вчителів Бердичівщини- велика вдячність всім організаторам такої цікавої, змістовної, актуальної, потрібної в наш час зустрічі!
- Семінар був справді дуже глибокий і вартісний! Дуже важливо дати дітям розуміння,що вони особливі, дати їм фундаментальні поняття ще в школі щодо їх права і важливості утримувати себе в дошлюбній чистоті. Мега важливо говорити на теми, які завжди були темами табу і діти отримували викривлене поняття чистоти стосунків і дарування себе партнеру. Щиро дякую усім організаторам, лекторам, які мають сміливість,бажання і віру нести надважливі теми у молодіжні середовища саме на духовному грунті!
Хміляр Альона. Вчителька англійської мови Бродівської школи#2. Громадська діячка.
Житомир 1
Як повідомляє Центр громадського здоров’я при МОЗ України у січні 2019 р. в Україні офіційно зареєстровано 1 394 нових випадки ВІЛ-інфекції. З-поміж них у 662 пацієнтів діагностовано СНІД, а 241 людина померла від СНІДУ.
Шляхи інфікування ВІЛ в Україні у січні 2019 р.:
гетеросексуальний – 821;
гомосексуальний – 38;
парентеральний – 392;
вертикальний – 142 (більшість із них (близько 98%) після 18 місяців не матиме ВІЛ-інфекції);
невідомий – 1.
Загалом із 1987 р. в Україні офіційно зареєстровано 335 111 випадків ВІЛ-інфекції. З-поміж них у 111 706 пацієнтів діагностовано СНІД, а 48 697 людей померло від СНІДУ.
Проблема ВІЛ/СНІДу залишається надзвичайно актуальною і такою, що несе в собі одну з найбільших загроз існування українського суспільства в майбутньому взагалі.
Наша організація продовжує боротьбу з цією загрозою шляхом навчання освітян превентивної програми “Молодь на роздоріжжі”, яка і покликана захистити молодь від цієї загрози. На початку жовтня ми робили презентацію нашої програми на базі Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя. Понад 150 слухачів мали можливість ознайомитися з нашою програмою. Це і школярі- старшокласники, студенти і викладачі університету.
Ми поділилися баченням головної ідеї і загальної концепції програми, привідкрили ключові поняття й цінності, а також продемонстрували ігрові фрагменти уроків програми. Все це викликало жвавий інтерес аудиторії. Зараз ми шукаємо можливість провести повноцінний кількаденний тренінг-семінар з нашої програми для всіх зацікавлених освітян славетного міста Ніжина.
Житомир 1
Якщо б ви мене запитали: «Чим мені запам’ятається зима 2016 року?» Я сказала б: «Цьогорічна зима відзначилась своїм свіжо морозним подихом, часом сніжною, часом не за сезоном теплою дниною, зимовими канікулами … та… семінаром «Молодь на Роздоріжжі», що відбувся 27 лютого.
Саме наприкінці зими в місті Житомирі на базі Житомирського державного університету імені Івана Франка за сприяння соціально-психологічного факультету відбувся семінар «Молодь на роздоріжжі. Правильний вибір вирішує все». Близько 15 вчителів та практичних психологів міста Житомира та Житомирської області стали його учасниками.
Основними темами цієї зустрічі були:
- «Справжня любов. Урок № 5 програми МнР»;
- «Безпека в інтернеті»;
- «Твій світогляд - мотивація»;
- «Співпраця з сім’єю» - «Закладання основи 1-го заняття» демонстрація першого уроку (додаток до підручника МнР, який складається з вісьмох уроків для батьків).
Із вражень самих учасників: «Мені імпонує саме формат наших зустрічей. Робота у міні - групах, вільне та активне обговорення питань, актуальних в педагогічній діяльності… а головне - безумовне прийняття кожного та доброзичлива атмосфера на семінарі. Хочу подякувати учасникам, а головне нашим тренерам за Вашу роботу! Разом ми самі змінюємося та змінюємо світ на краще!»
Житомир 1
14-17 грудня цього року в місті Житомирі на базі ЗОШ №14 відбувся 4-х денний семінар «Молодь на роздоріжжі. Вірний вибір вирішує все». Понад 50 вчителів та практичних психологів міста Житомира та Житомирської області стали учасниками семінару.
Під час зустрічей учасники разом з тренерами програми мали змогу дослідити проблеми пов'язані з ризикованою поведінкою молоді, проблемою здорового способу життя та профілактики ВІЛ/СНІДУ. Виважене ставлення до власних промахів та помилок, виховання мужності для успішного розвитку особистості, вміння розумно планувати власне майбутнє – ці та інші теми, які розглядаються в рамках програми «Життя на роздоріжжі» є важливими в роботі з підлітком. Особливої уваги на семінарі відводиться темі виховання позитивного цілісного характеру і його значення для повноцінних міжособистісних стосунків та здорового способу життя. Тому 3 день конференції, який проходив під девізом «Робимо зміни», передбачав практикум для вчителів та психологів. В рамках виховної години учасники викладали тему «Цільний характер» (7 урок програми) для учнів 6-7 класів.
На закінчення конференції всі учасники отримали сертифікати, підручники, програми та допоміжні матеріали в проведенні занять (робочі зошити для учнів, відео матеріали).
Продовжити ...
Житомир 1
Шановний відвідувачу сайту, ми хочемо з Тобою поділитися нашими новинами з міста Житомира.
7 листопада 2015 року на базі Житомирського державного університету імені Івана Франка відбувся одноденний семінар «Молодь на роздоріжжі». Учасники семінару взяли участь в обговорені таких тем: «Безпека в інтернеті», «Психологічне здоров’я вчителя: практичні поради», «Християнський світогляд», «Богонадхненість Біблії». Тренери семінару продемонстрували одне із занять програми «Молодь на роздоріжжі. «Правильний вибір вирішує все» – «Справжня дружба».
Учасники особливо відзначили актуальність розглянутих проблем. Активне обговорення та обмін досвідом захопив всю аудиторію. Теми на християнську тематику надали відповіді на ті запитання, які хвилюють кожну людину: «Хто я?», «Моє місце в світі?», «Хто такий Бог?», «Чому ми визнаємо факт Богонадхненості Біблії».
Дякуємо всім тренерам та учасникам семінару. Запрошуємо на наші зустрічі всіх бажаючих.
Житомир 1