Семінар “Молодь на роздоріжжі” Онлайн

 

 

foto.gif

17-18 жовтня
ГО "Молодь на Роздоріжжі" разом з Львівським інститутом післядипломної педагогічної освіти, провели 8- годинний курс по впровадженню факультативного курсу "Життя на Роздоріжжі" для учнів 7-11 класів.
Теми семінару:
Формування характеру
Як встановити контакт з учнями
Множинний інтелект

НУШ, як і програма МнР, відповідає потребам сьогодення:
Статеве виховання
Духовна складова
Посттравматичний синдром…
50 працівників освіти отримали таку важливу та необхідну інформацію.

Відгуки вчителів:

Від групи вчителів Бердичівщини- велика вдячність всім організаторам такої цікавої, змістовної, актуальної, потрібної в наш час зустрічі!

Семінар був справді дуже глибокий і вартісний! Дуже важливо дати дітям розуміння,що вони особливі, дати їм фундаментальні поняття ще в школі щодо їх права і важливості утримувати себе в дошлюбній чистоті. Мега важливо говорити на теми, які завжди були темами табу і діти отримували викривлене поняття чистоти стосунків і дарування себе партнеру. Щиро дякую усім організаторам, лекторам, які мають сміливість,бажання і віру нести надважливі теми у молодіжні середовища саме на духовному грунті!

Хміляр Альона. Вчителька англійської мови Бродівської школи#2. Громадська діячка.

 

 

Презентація в Ніжині

Як повідомляє Центр громадського здоров’я при МОЗ України у січні 2019 р. в Україні офіційно зареєстровано 1 394 нових випадки ВІЛ-інфекції. З-поміж них у 662 пацієнтів діагностовано СНІД, а 241 людина померла від СНІДУ.

Шляхи інфікування ВІЛ в Україні у січні 2019 р.:

гетеросексуальний – 821;

гомосексуальний – 38;

парентеральний – 392;

вертикальний – 142 (більшість із них (близько 98%) після 18 місяців не матиме ВІЛ-інфекції);

невідомий – 1.

Загалом із 1987 р. в Україні офіційно зареєстровано 335 111 випадків ВІЛ-інфекції. З-поміж них у 111 706 пацієнтів діагностовано СНІД, а 48 697 людей померло від СНІДУ.

Проблема ВІЛ/СНІДу залишається надзвичайно актуальною і такою, що несе в собі одну з найбільших загроз існування українського суспільства в майбутньому взагалі.

Наша організація продовжує боротьбу з цією загрозою шляхом навчання освітян превентивної програми “Молодь на роздоріжжі”, яка і покликана захистити молодь від цієї загрози. На початку жовтня ми робили презентацію нашої програми на базі Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя. Понад 150 слухачів мали можливість ознайомитися з нашою програмою. Це і школярі- старшокласники, студенти і викладачі університету.

Ми поділилися баченням головної ідеї і загальної концепції програми, привідкрили ключові поняття й цінності, а також продемонстрували ігрові фрагменти уроків програми. Все це викликало жвавий інтерес аудиторії. Зараз ми шукаємо можливість провести повноцінний кількаденний тренінг-семінар з нашої програми для всіх зацікавлених освітян славетного міста Ніжина.

«МОЛОДЬ НА РОЗДОРІЖЖІ» В ЖИТОМИРІ 27 ЛЮТОГО 2016

Якщо  б ви мене запитали: «Чим мені запам’ятається зима 2016 року?» Я сказала б: «Цьогорічна зима відзначилась своїм свіжо морозним подихом,  часом сніжною, часом не за сезоном теплою дниною, зимовими канікулами … та… семінаром «Молодь на Роздоріжжі», що відбувся 27 лютого.

Саме наприкінці зими в місті Житомирі на базі Житомирського державного університету імені Івана Франка за сприяння соціально-психологічного факультету  відбувся семінар «Молодь на роздоріжжі. Правильний вибір вирішує все». Близько 15 вчителів та практичних психологів міста Житомира та Житомирської області стали його учасниками. 

Основними темами цієї зустрічі були:

  • «Справжня любов. Урок № 5 програми МнР»;
  • «Безпека в інтернеті»;
  • «Твій світогляд - мотивація»;
  • «Співпраця з сім’єю» - «Закладання основи 1-го заняття» демонстрація першого уроку (додаток до підручника МнР, який складається з вісьмох уроків для батьків).

Із вражень самих учасників: «Мені імпонує саме формат наших зустрічей. Робота у міні - групах, вільне та активне обговорення питань, актуальних в педагогічній діяльності… а головне - безумовне прийняття кожного та доброзичлива атмосфера на семінарі. Хочу подякувати учасникам, а головне нашим тренерам за Вашу роботу! Разом ми самі змінюємося та змінюємо світ на краще!»

«МОЛОДЬ НА РОЗДОРІЖЖІ. ВІРНИЙ ВИБІР ВИРІШУЄ ВСЕ» 4-Х ДЕННИЙ СЕМІНАР В ЖИТОМИРІ

14-17 грудня цього року в місті Житомирі на базі ЗОШ №14  відбувся 4-х денний семінар «Молодь на роздоріжжі. Вірний вибір вирішує все». Понад 50 вчителів та практичних психологів міста Житомира та Житомирської області стали учасниками семінару.

Під час зустрічей учасники разом з тренерами програми мали змогу дослідити проблеми пов'язані з ризикованою поведінкою молоді, проблемою здорового способу життя та профілактики ВІЛ/СНІДУ. Виважене ставлення до власних промахів та помилок, виховання мужності для успішного розвитку особистості, вміння розумно планувати власне майбутнє – ці та інші теми, які розглядаються в рамках програми «Життя на роздоріжжі» є важливими в роботі з підлітком. Особливої уваги на семінарі відводиться темі виховання позитивного цілісного характеру і його значення для повноцінних міжособистісних стосунків та здорового способу життя. Тому 3 день конференції, який проходив під девізом «Робимо зміни», передбачав практикум для вчителів та психологів. В рамках виховної години учасники викладали тему «Цільний характер» (7 урок програми) для учнів 6-7 класів.

На закінчення конференції всі учасники отримали сертифікати, підручники, програми та допоміжні матеріали в проведенні занять (робочі зошити для учнів, відео матеріали). 

Продовжити ...

Житомир 07.11.2015

     Шановний відвідувачу сайту, ми хочемо з Тобою поділитися нашими новинами з міста Житомира.

     7 листопада 2015 року на базі Житомирського державного університету імені Івана Франка відбувся одноденний семінар «Молодь на роздоріжжі». Учасники семінару взяли участь в обговорені таких тем: «Безпека в інтернеті», «Психологічне здоров’я вчителя: практичні поради», «Християнський світогляд», «Богонадхненість Біблії». Тренери семінару продемонстрували одне із занять програми «Молодь на роздоріжжі. «Правильний вибір вирішує все» – «Справжня дружба».

     Учасники особливо відзначили актуальність розглянутих проблем. Активне обговорення та обмін досвідом захопив всю аудиторію. Теми на християнську тематику надали відповіді на ті запитання, які хвилюють кожну людину: «Хто я?», «Моє місце в світі?», «Хто такий Бог?», «Чому ми визнаємо факт Богонадхненості Біблії».

     Дякуємо всім тренерам та учасникам семінару. Запрошуємо на наші зустрічі всіх бажаючих.

4
4 4
3
3 3
2
2 2
1
1 1

  • 1
  • 2