Презентація в Ніжині

Як повідомляє Центр громадського здоров’я при МОЗ України у січні 2019 р. в Україні офіційно зареєстровано 1 394 нових випадки ВІЛ-інфекції. З-поміж них у 662 пацієнтів діагностовано СНІД, а 241 людина померла від СНІДУ.

Шляхи інфікування ВІЛ в Україні у січні 2019 р.:

гетеросексуальний – 821;

гомосексуальний – 38;

парентеральний – 392;

вертикальний – 142 (більшість із них (близько 98%) після 18 місяців не матиме ВІЛ-інфекції);

невідомий – 1.

Загалом із 1987 р. в Україні офіційно зареєстровано 335 111 випадків ВІЛ-інфекції. З-поміж них у 111 706 пацієнтів діагностовано СНІД, а 48 697 людей померло від СНІДУ.

Проблема ВІЛ/СНІДу залишається надзвичайно актуальною і такою, що несе в собі одну з найбільших загроз існування українського суспільства в майбутньому взагалі.

Наша організація продовжує боротьбу з цією загрозою шляхом навчання освітян превентивної програми “Молодь на роздоріжжі”, яка і покликана захистити молодь від цієї загрози. На початку жовтня ми робили презентацію нашої програми на базі Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя. Понад 150 слухачів мали можливість ознайомитися з нашою програмою. Це і школярі- старшокласники, студенти і викладачі університету.

Ми поділилися баченням головної ідеї і загальної концепції програми, привідкрили ключові поняття й цінності, а також продемонстрували ігрові фрагменти уроків програми. Все це викликало жвавий інтерес аудиторії. Зараз ми шукаємо можливість провести повноцінний кількаденний тренінг-семінар з нашої програми для всіх зацікавлених освітян славетного міста Ніжина.

«МОЛОДЬ НА РОЗДОРІЖЖІ» В ЖИТОМИРІ 27 ЛЮТОГО 2016

Якщо  б ви мене запитали: «Чим мені запам’ятається зима 2016 року?» Я сказала б: «Цьогорічна зима відзначилась своїм свіжо морозним подихом,  часом сніжною, часом не за сезоном теплою дниною, зимовими канікулами … та… семінаром «Молодь на Роздоріжжі», що відбувся 27 лютого.

Саме наприкінці зими в місті Житомирі на базі Житомирського державного університету імені Івана Франка за сприяння соціально-психологічного факультету  відбувся семінар «Молодь на роздоріжжі. Правильний вибір вирішує все». Близько 15 вчителів та практичних психологів міста Житомира та Житомирської області стали його учасниками. 

Основними темами цієї зустрічі були:

  • «Справжня любов. Урок № 5 програми МнР»;
  • «Безпека в інтернеті»;
  • «Твій світогляд - мотивація»;
  • «Співпраця з сім’єю» - «Закладання основи 1-го заняття» демонстрація першого уроку (додаток до підручника МнР, який складається з вісьмох уроків для батьків).

Із вражень самих учасників: «Мені імпонує саме формат наших зустрічей. Робота у міні - групах, вільне та активне обговорення питань, актуальних в педагогічній діяльності… а головне - безумовне прийняття кожного та доброзичлива атмосфера на семінарі. Хочу подякувати учасникам, а головне нашим тренерам за Вашу роботу! Разом ми самі змінюємося та змінюємо світ на краще!»

«МОЛОДЬ НА РОЗДОРІЖЖІ. ВІРНИЙ ВИБІР ВИРІШУЄ ВСЕ» 4-Х ДЕННИЙ СЕМІНАР В ЖИТОМИРІ

14-17 грудня цього року в місті Житомирі на базі ЗОШ №14  відбувся 4-х денний семінар «Молодь на роздоріжжі. Вірний вибір вирішує все». Понад 50 вчителів та практичних психологів міста Житомира та Житомирської області стали учасниками семінару.

Під час зустрічей учасники разом з тренерами програми мали змогу дослідити проблеми пов'язані з ризикованою поведінкою молоді, проблемою здорового способу життя та профілактики ВІЛ/СНІДУ. Виважене ставлення до власних промахів та помилок, виховання мужності для успішного розвитку особистості, вміння розумно планувати власне майбутнє – ці та інші теми, які розглядаються в рамках програми «Життя на роздоріжжі» є важливими в роботі з підлітком. Особливої уваги на семінарі відводиться темі виховання позитивного цілісного характеру і його значення для повноцінних міжособистісних стосунків та здорового способу життя. Тому 3 день конференції, який проходив під девізом «Робимо зміни», передбачав практикум для вчителів та психологів. В рамках виховної години учасники викладали тему «Цільний характер» (7 урок програми) для учнів 6-7 класів.

На закінчення конференції всі учасники отримали сертифікати, підручники, програми та допоміжні матеріали в проведенні занять (робочі зошити для учнів, відео матеріали). 

Продовжити ...

Житомир 07.11.2015

     Шановний відвідувачу сайту, ми хочемо з Тобою поділитися нашими новинами з міста Житомира.

     7 листопада 2015 року на базі Житомирського державного університету імені Івана Франка відбувся одноденний семінар «Молодь на роздоріжжі». Учасники семінару взяли участь в обговорені таких тем: «Безпека в інтернеті», «Психологічне здоров’я вчителя: практичні поради», «Християнський світогляд», «Богонадхненість Біблії». Тренери семінару продемонстрували одне із занять програми «Молодь на роздоріжжі. «Правильний вибір вирішує все» – «Справжня дружба».

     Учасники особливо відзначили актуальність розглянутих проблем. Активне обговорення та обмін досвідом захопив всю аудиторію. Теми на християнську тематику надали відповіді на ті запитання, які хвилюють кожну людину: «Хто я?», «Моє місце в світі?», «Хто такий Бог?», «Чому ми визнаємо факт Богонадхненості Біблії».

     Дякуємо всім тренерам та учасникам семінару. Запрошуємо на наші зустрічі всіх бажаючих.

1
1 1
3
3 3
2
2 2
4
4 4

«МОЛОДЬ НА РОЗДОРІЖЖІ» В СЄВЄРОДОНЕЦЬКУ

“Молодь на роздоріжжі” в Сєверодонецьку

Філософи, літератори, вчені - інтелектуальна верхівка суспільства стверджують, що важливішими за кордони фізичні є духовні, моральні кордони держави. Там, де мораль і духовність занепадають, неодмінно й дуже швидко приходять біди фізичні, цілком реальні, страшні й драматичні. То ж наша команда, домовившись з небайдужими представниками відділу освіти Сєверодонецька, поїхала зміцнювати духовні  кордони східної України.  З 24 по 27 жовтня на базі міської школи №14 за співпраці з міським методичним кабінетом відділу освіти Сєверодонецька ми провели навчальну конференцію програмі “Молодь на роздоріжжі”.

Понад 80 учасників відвідали захід. Міські вчителі-предметники, психологи, соціальні працівники із задоволенням брали активну участь в навчанні, обговоренні актуальних питань в сфері боротьби зі СНІДом, коренем яких є бездуховність, відсутність морально-етичних орієнтирів не лише у молоді, а й у суспільства загалом.

Інтерактивна методика, насиченість навчання жвавим обговоренням, дискусіями, іграми тощо дають можливість легко і ефективно засвоїти матеріал, але головне - торкаються струн душі педагога, що були можливо приглушені і затиснуті побутом, рутиною, формальністю чи надмірним навантаженням.

Учасники семінару мали можливість пригальмувати темп своєї діяльності і замислитись бодай на якийсь час про одвічні цінності такі як довіра, дружба, вірність, жертовність. Замислитись над призначенням педагога, яким хибним чином вважається передача знань, що не є першочерговим, а формування в молоді цілісного характеру.

Як не крути, але на Донбасі таки живуть надзвичайні люди. Всі члени нашої команди тренерів відзначили атмосферу дисциплінованості учасників семінару, їхньої активної участі, відповідальності, непримхливості, готовності до СПРАВ!

В своїх анкетах - відгуках про враження від конференції вже традиційно абсолютна більшість учасників зазначила, що найбільше їм сподобалась атмосфера довіри, доброзичливості тренерів, взаємодопомога, скоординована робота команди і актуальність теми тренінгу. А значить, мету досягнуто і наше завдання частково виконано!

Ми з свого боку переконались, що доля молоді Луганщини в небайдужих і працьовитих руках педагогів! Нехай вам щастить! Ми не прощаємося. Наші думки і щирі молитви про вас!

Хочемо висловити окрему і особливу подяку методисту Сєверодонецького методцентру Інні Олексіївні Шахно та директору ЗОСШ №14 міста Корякіній Тетяні Володимирівні, її заступнику Галині Борисівні, колективу школи. Без них організація семінару була б неможливою.