About us

«Молодь на Роздоріжжі» - це ефективна навчальна програма, яка задовольняє нагальні потреби суспільства у сферах просвіти, здоров’я та духовності, і бореться з такими кризовими явищами суспільства як ВІЛ/СНІД, наркоманія, насильство і т.п.

Беручи за приклад для наслідування характер Ісуса Христа, навчальний підручник «Життя на Роздоріжжі» є ефективним засобом вчителя для формування цілісної особистості. Уроки підручника мають за мету навчити учнів приймати мудрі рішення, змінювати життя на краще і набувати здорових навичок. Програма «Молодь на Роздоріжжі» вже працює у більш ніж 50 країнах світу і набула авторитету з боку уряду і неурядових громадських організацій.
Такий успіх програми забезпечується її унікальним підходом. У порівнянні з іншими програмами, зосередженими на корекції видимої негативної поведінки людини, «Молодь на Роздоріжжі» стверждує, що довготривалі зміни в житті людини є наслідком переображення її характеру. Такі радикальні зміни відбуваються завдяки особистим стосункам людини з Ісусом Христом.

Підручник «Життя на Роздоріжжі» складається з 30 уроків, присвячених розвитку характера і статевому утриманню до шлюбу. Впровадження даної програми у школах починається з проведення 3-х або 4-х денних тренінг-семінарів для вчителів у певній місцевості з метою навчити їх користуватися підручником, дати практичні та методичні поради. У такому тренінг-семінарі, зазвичай, беруть участь 150-200 вчителів. Вчителям, які викладають програму «Життя на Роздоріжжі» у повному обсязі, надаються зошити для учнів та допоміжна література, а також для них проводяться періодично навчальні одноденні семінари.